Značky Plzeň s.r.o.
specialista na značky, svodidla, zábradlí a dopravní opatření
mapa stránek napište nám facebook
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Svodidla a zábradlí > Svodidla

Svodidla

Silniční záchytný systém je záchytný systém pro vozidla, tzn, systém instalovaný na silnici k zajištění jisté úrovně zadržení pro neovládané vozidlo (svodidla), a záchytný systém pro chodce, tzn. systém instalovaný pro vedení chodců či jiných uživatelů (zábradlí). Zábradlí rozdělujeme na mostní zábradlí (záchytný systém pro chodce či „jiné uživatele“ silnice, instalovaný na mostě nebo na opěrné zdi či podobné konstrukci, který nemá sloužit jako silniční záchytný systém pro vozidla) a silniční zábradlí (systém pro chodce nebo „jiné uživatele“, instalovaný na okrajích chodníků, stezek pro pěší a nemotoristických komunikací, jehož účelem je zabránit vstupu chodců a jiných uživatelů do vozovky nebo do jiných nebezpečných míst nebo jejich přecházení.

V oboru - svodidla a zábradlí – provádíme dodávky a montáže veškerých ocelových svodidlových systémů pro silnice či mosty, betonových svodidel, typových zábradelních systémů dle platných TP nebo atypických zábradelních systémů dle projektové dokumentace. Máme za sebou řadu realizací zaměřených na svodidla a zábradlí.

 

Silniční záchytné systémy

Ocelová svodidla

svodidla.jpgsvodidla2.jpg

Zábradelní svodidlo ZSH2 dle TP230

            úroveň zadržení H2 - technická data

 ZSH22ZSH2.jpg

Dřevoocelová svodidla

Betonová svodidla

 

Tlumiče nárazu a ukazatele směru

Patří mezi silniční záchytné systémy instalované před pevnou překážkou na komunikaci. Jejich účelem je utlumit kinetickou energii vozidla při zajištění přiměřené bezpečnosti cestujících ve vozidle a ostatních účastníků silničního provozu. Tlumiče nárazů dodáváme ve dvou variantách – silniční a dálniční.

tlumič nárazu.jpgukazatel směru.jpg

 

Mám zájem o svodidla, tlumiče nárazu nebo ukazatele směru:

Napište nám nebo zavolejte +420 602 211 961

Dotaz, poptávka, připomínka:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů